Shopping

Weselna Kolorystyka – Trendy na 2019

0

Rok 2019 zaskakuje nas zupełnie nowymi motywami kolorystycznymi. Z jednej strony zimne szare i niebieskie barwy, a po drugiej stronie barykady ciepłe i miedziane zestawy. Fiolet jak zawsze ponadczasowy. Ciężkie się zdecydować, w naszej głowie rodzą się pytania – Jakie kolory zasługują na szczególną uwagę? W jakiej oprawie suknie ślubne 2019 prezentują się najlepiej? W którym kierunku powinnam pójść? Spróbujemy podpowiedzieć.

Miedź i Złoto

Złoto zdecydowanie wraca i cieszy się dużą popularnością. Występuje w wielu elementach wystroju przyjęcia weselnego. Zupełną nowością jest odcień miedziany, który zastępuje niejednokrotnie złoty kolor. Wprowadza królewski, sielankowy  a nawet industrialny klimat tego wyjątkowego dnia.

Granat i Błękit oraz Szarość i Srebro

Zimna paleta barw to kolejna moda jaka pojawia się w roku 2019. To przeciwieństwo dla ciepłej miedzy, czy złota. Ich sprytne połączenie doskonale oddaje unikatowy klimat. Błękitne barwy powinniśmy łączyć z kolorem szarym, a granatowe wystroje zdecydowanie ze srebrem. Pamiętajmy, że srebro, może być gładkie, świecące oraz matowe stanowiąc delikatny dodatek do całości naszego wystroju.

Ponadczasowy Fiolet

Fioletowa finezja to nadal hit wystroju i dekoracji. Najważniejsza kwestia o której należy pamiętać to zasada łączenia – dobieramy do fioletu jego pochodne kolory, np. jasne odcienie z ciemnymi, ciepłe z zimnymi itd. Takie zestawianie to gwarancja odpowiedniego klimatu.

A może kolor Biały?

Pewnie pomyślicie, że białe powinny być tylko suknie ślubne. Nic bardziej mylnego! Postawienie na biały motyw kolorystyczny nadaje przyjęciu jeszcze większej elegancji i powagi. Biały dywan, papeteria, białe świeczniki i kwiaty – absolutnie wszystkie dekoracje powinny być białe. Z pewnością zaskoczycie swoich gości weselnych.

Róż

Z pewnością uwielbiacie kolor różowy i dodatkowo nie chcecie z niego rezygnować w tym szczególnym dniu? Mamy dla was doskonałą propozycję – Jagodowy róż! Pasuje idealnie do wielu eleganckich uroczystości, doskonale komponuje się z pudrami, złotem i granatem. Dołączając do niego takie kolory jak niebieski, fioletowy gwarantujemy sobie bardzo wrażenie na naszych gościach weselnych.

Żywy żółty

Zostańmy na chwilę jeszcze w naturalnych kolorach. Nasza kolejna propozycja na ten rok to zapomniany i często omijany optymistyczny i „uśmiechnięty” kolor żółty. Zdecydowanie świeży, radosny odcień doskonale pasuje do tak pozytywnego wydarzenia jakim jest Wasze przyjęcie. Idealnie pasuje z zielenią, szarością a nawet z burgundem. Sprawdza się również jako mocny akcent uroczystości, np. w kompozycjach kwiatowych.

Masz odwagę wybrać Czerń?

Odważne i pewne siebie panny młode mogą eksperymentować. Czerń uważana jest za smutną barwę – wiele osób kojarzy ją z żałobnym okresem, niż z tym wyjątkowym dniem ślubu. Pomimo tego bardzo wiele par, w szczególności zakochanych w klasyce, uwielbiających proste i kontrastowe połączenia podejmuje decyzję i stawia właśnie na ten kolor dominujący na przyjęciu. Czerń może pojawić się jako element sukni, np. w postaci delikatnego paska, kryształków lub koralików. Rok 2019 przynosi nam również czarne buty do weselnej sukni, nawet jeżeli to jedyne miejsce występowania tego koloru. Bardzo łatwo o biżuterię w kolorze czarnym, czy paznokcie Panny Młodej. Obligatoryjnym dodatkiem każdej Panny Młodej  jest – co oczywiste – bukiet ślubny. On również może zawierać ciemne kwiaty. Często wykorzystuje się tulipany, kalie, maki ogrodowe czy róże. Pamiętaj, że jeżeli ciężko Ci zdobyć wyszukane rośliny, warto zastanowić  się nad bukietem biżuteryjnym.

Advantages of Getting a Landscape Gardener and Tree Surgeon

Previous article

Interior Design Services

Next article

Comments

Comments are closed.